ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голівудська акторка Ешлі Джадд відвідала Донбас у якості посла ООН (ФОТО)

Посол доброї волі Фонду народонаселення ООН, голівудська акторка та письменниця Ешлі Джадд відвідала східну Україну, щоб привернути увагу до вразливості жінок та дівчат в умовах конфлікту
Depo.Краматорськ
30 травня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
Голівудська акторка Ешлі Джадд відвідала Донбас у якості посла ООН (ФОТО)
Голівудська акторка Ешлі Джадд відвідала Донбас у якості посла ООН (ФОТО)

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на сайт Фонду народонаселення ООН в Україні.

В рамках візиту актриса відвідала пологовий будинок, соціальні центри та притулки для переселенців на Сході України, де познайомилась з жінками, які постраждали від конфлікту.

"У тому, що ви стали жертвами насильства немає вашої вини. Вам не потрібно соромитися цього, ви варті лише поваги, за вашу боротьбу із цією проблемою", - казала актриса.

Голівудська акторка Ешлі Джадд відвідала Донбас у якості посла ООН (ФОТО) - фото 1

Як відомо, у всьому світі рівень ґендерно-обумовленого насильства різко зростає у умовах конфлікту, на жаль, Україна не є винятком. Згідно досліджень ФН ООН, 22% жінок в Україні переживали або продовжують страждати від фізичного чи сексуального насильства, при цьому 2/3 з них ніколи не звертались за допомогою.

"Ми намагаємо достукатись до жінок, які постраждали від насильства із закликом не мовчати про це ганебне явище. Багато випадків насильства залишаються неповідомленими. Чому? З одного боку в країні не вистачає якісних послуг для допомоги таким людям, а з іншого – існує тенденція приховувати цю проблему", - сказала Джадд, яка багато років займається гуманітарною діяльністю в сфері захисту прав жінок та дівчат.

ФН ООН у всьому світі працює над розширенням прав і можливостей жінок, а також реалізує програми з попередження ґендерно-обумовленого насильства та подолання його наслідків. Починаючи з 2015 року у східних областях України функціонує 21 мобільна бригада ФН ООН, у складі яких працюють професійні психологи та соціальні працівники. На даний момент мобільні бригади надали допомогу понад 5000 людей.

Під час свого візиту Джадд також відвідала пологовий будинок у місті Краматорськ, в якому з початком конфлікту різко збільшилась кількість майбутніх мам. Посол доброї волі ФН ООН передала у пологовий будинок чергову партію акушерсько-гінекологічної допомоги у вигляді спеціальних наборів із життєво необхідними медикаментами та медичними засобами, яких критично не вистачає у зв’язку із збільшенням числа пацієнток з числа внутрішньо переміщених осіб.

Голівудська акторка Ешлі Джадд відвідала Донбас у якості посла ООН (ФОТО) - фото 2

Голівудська акторка Ешлі Джадд відвідала Донбас у якості посла ООН (ФОТО) - фото 3

Голівудська акторка Ешлі Джадд відвідала Донбас у якості посла ООН (ФОТО) - фото 4

"Попри всю небезпеку, багато жінок долають контрольно-пропускні пункти , щоб дістатись до належно обладнаних лікарень. В багатьох країнах, і в тому числі в Україні, ФН ООН працює над тим, щоб попри всі обставини кожні пологи були безпечними", - зазначила Ешлі Джадд.

Голівудська акторка Ешлі Джадд відвідала Донбас у якості посла ООН (ФОТО) - фото 5

Голівудська акторка Ешлі Джадд відвідала Донбас у якості посла ООН (ФОТО) - фото 6

Загалом Фондом народонаселення в медичні заклади східних областей було доставлено 370 акушерсько-гінекологічних наборів, 38 тисяч гінекологічних оглядових наборів та 2 інкубатори для передчасно народжених немовлят.

Нагадаємо, що цими вихідними у мережі з`явилися повідомлення від жителів Краматорська, що у місто завітала голівудська акторка Ешлі Джадд, яка провела у місті майстер-клас йоги та пообідала у місцевому кафе.

Також повідомлялось, що на початку травня Донбас відвідав Посол доброї волі UNICEF, голівудський актор Орландо Блум.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас