Донеччина під час курортного сезону заробила на туристах 1,8 млн грн

Цьогорічний курортний сезон на Донеччині приніс до місцевих бюджетів регіону 1,8 млн грн туристичного збору, що більше, ніж удвічі перевищує торішні показники

Про це повідомляє управління Фіскальної служби на Донеччині, передає Depo.Донбас.

Лідером у наповненні місцевих бюджетів вказаним збором з початку року є Мангушський район, морське узбережжя Азовського моря, яке принесло до місцевої казни 545 тис. грн, мальовничі краєвиди Слов’янського та Лиманського районів – 508,6 тис. грн та Краматорськ – 287,9 тис. гривень.

Зауважимо, що чинним законодавством чітко визначене коло платників туристичного збору та його граничний розмір. Платниками туристичного збору, як встановлено ст.268 Податкового кодексу, є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, котрі прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують послуги з тимчасового проживання.

Ставка туристичного збору встановлюється місцевими органами влади у розмірі до 0,5 відсотка – для внутрішнього туризму та до 5 відсотків – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook