Жебрівський розпові про допомогу ООН у відновленні розбитого житла у Авдіївці

У старій Авдіївці сьогодні мають відновити електропостачання, наразі тривають ремонтні роботи

Depo.Донецьк
19 квітня 2017 10:34
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в ефірі телеканалу "112 Україна".

"На сьогодні ремонтники працюють, оскільки були завалені дві опори. Думаю, що сьогодні електроенергія буде поставлятися в приміщення в старій Авдіївці. Щодо багатоповерхівок, то там постачання енергетики є", - заявив Жебрівський.

Він також зазначив, що терористи продовжують бити по інфраструктурі міста.

"Ми виділили кошти для відновлення будинків, по одному будинку трохи більше 7 млн грн, по іншому понад 9 млн, сподіваємося, що прийдуть будівельники і не побояться виконувати роботи", - розповів він.

Жебрівський також повідомив, що для старої Авдіївки, завдяки гуманітарній допомозі, були надані будівельні матеріали.

"Вчора в області був керівник програми ООН Ніл Уокер, ми обговорювали пріоритети відновлення. Він буде розмовляти з донорами, щоб фінансувати відновлення житла", - заявив Жебрівський.

Нагадаємо, що 17 квітня близько 18:00 російсько-окупаційні війська обстріляли з мінометів приватні помешкання мирних жителів Старої Авдіївки. Вслідок обстрілу було пошкоджено сім будинків, один повністю зруйновано.

Наступоного дня адіївські енергетики спільно з військовослужбовцями та оперативними службами міста працювали над ліквідацією наслідків обстрілу.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас