Жебрівський оголосив суму боргу по воді на Донеччині

Заборгованість за постачання води в окремі райони Донецької області, попри нижчий тариф, склала 2,8 млрд грн

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на главу Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського.

"Якщо на контрольованій території тариф становить близько 30 грн, то на окупованій — досі 7 грн, який є взагалі економічно необгрунтованим, але і за такими тарифами не платять: заборгованість становить близько 2,8 млрд грн", — зазначив він.

За словами Жербрівського, на підприємстві "Компанія "Вода Донбасу" необхідно підвищувати заробітну плату, а для цього потрібні реконструкція, зниження витрат і енергоємності.

"Задоволений загальним настроєм зустрічі: керівники філій налаштовані на результат, незважаючи на складності, з якими вони стикаються. Тому їх зусилля заслуговують на повагу і всебічної підтримки", — додав він.

При цьому очільник області наголосив, що компанію на призволяще не кинуть.

"Ані український уряд, ані міжнародники не залишать компанію напризволяще - фінансова допомога буде як на ремонт каналу, так і на приведення до відповідності водогонів й інші потреби підприємства. Роботу проводитимемо поетапно, у цьому році ми маємо приступити до системного вирішення проблеми водопостачання півдня області - Маріуполя, Нікольського, Волноваського та Мангушського районів", - повдомив Жебрівський.

Нагадаємо, що станом на квітень 2018 року окупаційна "влада "ДНР" заборгувала Україні три мільйони гривень за водопостачання і, в той же час, постійними обстрілами не дає відновити пошкоджений Південнодонбаський водопровід.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас