Запорізька чиновниця показала м'язи на конкурсі бодібілдерів в "ДНР" (ФОТО)

Головна спеціалістка Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Маргарита Богуславська брала участь у спортивному чемпіонаті в "ДНР" 

Відповідна інформація розміщена на сторінках в соціальних мережах посадовиці, передає Depo.Донбас з посиланням на "Наші грошіі".

Захід "Кубок Донбасу по бодібілдингу і фітнесу- 2017" в у жовтні минулого року організувала Федерація бодібілдингу "ДНР".

На фоні відповідного банеру опублікувала фото Богуславська як учасниця під №53. Вона ж фігурує на фото в публікаціях тамтешніх ЗМІ.

Богуславська працює у ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області з лютого 2018 року. До цього обіймала посаду головного спеціаліста відділу поводження з відходами управління з видачі документів дозвільного характеру Донецької обласної державної адміністрації.

Згідно декларації, Богуславська отримала за 2017 рік 5418 тис. гривень допомоги переміщеним особам на проживання.

У 2016 році Богуславська розірвала шлюб з Богуславським Владиславом Владиславовичем. Особа з таким ПІБ нині працює комерційним директором Запорізького електровозоремонтного заводу. Нещодавно було затримано одного з керівників заводу за отримання хабаря.

За інформацією деяких ЗМІ, цим посадовцем є саме комерційний директор підприємства Владислав Богуславський. Раніше Богуславський обіймав посаду виконуючого обов'язки керівника донецького ДП "Шахта "Південнодонбаська №3 ім. М.С. Сургая".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР