Захарченко заявив, що "Vodafon" до "ДНР" вже не пустить (ВІДЕО)

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що український мобільний оператор Vodafon більше не працюватиме на окупованій території Донеччини і порадив скупати стартові пакети сепарського "Феніксу"

Depo.Донецьк
13 лютого 2018 14:37
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це Захарченко оголосив під час інтерв'ю підконтрольним бойовикам ЗМІ.

Зокрема втважок терористів заявив, що Vodafon замість платити "податки" в казну "ДНР", сплачував гроші Україні. Крім того, за словами ватажка, компанія "безкоштовно користувався електрикою".

Захарченко закликав місцеве населення купувати сімки "республіканського" мобільного оператора і не сподіватися на повернення Vodafon.

"Всім давно зрозуміло, що рано чи пізно це станеться", - заявив Захарченко.

Як відомо, 11 січня зник зв'язок Vodafone на непідконтрольних територіях Донбасу. Компанія "Vodafone-Україна" заявила, що не може перевірити чи відремонтувати своє обладнанн без гарантій безпеки на окупованій території Донецької області.

У Донецьку залізничний міст перетворився на такий собі "переговороний пункт", бо тут можна піймати сигнал мобільного оператора. Місцевий оператор "Фенікс" заявляє, що має право блокувати номери абонентів.

Згодом в "ДНР" з продажу зникли "SIM-карти" терористичного мобільного оператора "Фенікс". А на сторінках соцмереж в Донецьку почали вже з'являтися оголошення про "спеціальні рейси" до місць, де ловить Vodafone.

Днями також стало відомо, що окупаційна влада ОРДО дала абонентам, що купли сімкарту місцевого мобільного оператора з рук, 3 місяці. А далі обіцяють блокувати "сімки", що були придбані "неофіційно".

Читайте також: Чому Захарченко не вмикає Vodafone на окупованій "ДНР" Донеччині

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook