ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захарченко запідозрив, що масовий мітинг у Донецьку організували провокатори

Його обурили питання людей, які просто хотіли б, щоб припинилися обстріли
Depo.Донецьк
16 червня 2015 11:39
ФОТО: depo.ua

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко вважає, що масовий мітинг у Донецьку організували провокатори.

Про це він заявив російським журналістам, передає Донбас.depo.ua.

"Цей мітинг просто так не виник. Самі розумієте, якщо б він був стихійним, то пройшов би в іншому форматі. Питання, які звучали, були змодельовані за чиїмось сценарієм. Одні й ті ж питання задавалися під різними кутами і соусами. Зрозуміло , мала місце провокації, тут і приховувати нічого», - заявив Захарченко.

"От сьогодні звучала пропозиція: давайте сідати за стіл переговорів і миритися. Це чистої води провокація", - сказав Захарченко.

 

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 15 червня втомлені від сидіння у підвалах і від обстрілів мешканці селища Жовтневе, що у Донецьку, влаштували масовий мітинг під вікнами ватажка "ДНР" Олекандра Захарченка у центрі міста.

Люди перекрили вулицю Артема, бойовики, які знаходилися поруч, не знали як реагувати на протест і просто через гучномовці вмовляли людей розійтися. Згодом до протестувальників таки приїхав Захарченко з озброєною охороною і вмовив розблокувати проїжджу частину. На його адрес донеччани виплеснули як скарги на мародерство бойовиків, так і прохання відселити їх у безпечні райони міста, причому у комфортні квартири в центрі Донецька.