ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захарченко заборонив Суркову мітингувати в Донецьку

Ватажок "ДНР" учора зустрівся з проявами "огидної" демократії і зрозумів, що в Донецьку його не люблять
Depo.Донецьк
16 червня 2015 14:00
ФОТО: depo.ua
Захарченко заборонив Суркову мітингувати в Донецьку
Захарченко заборонив Суркову мітингувати в Донецьку

Вчорашній мітинг у Донецьку, перекриття центральної вулиці Артема і, зрештою, спілкування Захарченка з народом, судячи з усього, неабияк налякало ватажка донецьких терористів і він поспішив дати велике "програмне" інтерв'ю росіським ЗМІ.

Захарченко заборонив Суркову мітингувати в Донецьку - фото 1

Загалом, видно, що Захарченко навіть не уявляв, що жителі Донецька так "пацифістськи та непатріотично" налаштовані, що вимагали від бойовиків забратися з Жовтневого району, який постійно обстрілюється, кудись подалі - щоправда, одні радили йти уперед в "героїчний" наступ (а на думці, мабуть, тримали надію, що звідти вони більше не повернуться), а другі казали забирати свої стріляючі "гаджети" і валити з ним кудись у глиб "ДНР" (маючи, мабуть, на думці, що звідти вони теж не повернуться). 

Захарченко заборонив Суркову мітингувати в Донецьку - фото 2

Ми вже писали, що, хоча в Донецьку і панує загальний настрій "вистачить стрілянини", але в стихійні акції віриться тяжко. Тому слід гадати, що в даному випадку жителі Донецьку стали інструментом розборок кремлівських партій "миру" та "війни", а Захарченко опинився заручником цих ігор.  Враження від конфузу, який спіткав Захарченка, вирішили перекрити масштабним інтерв'ю, у якому ватажок "ДНР" вдосталь понадував щоки. 

Захарченко заборонив Суркову мітингувати в Донецьку - фото 3

По-перше, Захарченко оголосив усі "стихійні" мітинги поза законом, адже, не час "товарищі", "деенерівська вітчизна у небезпеці. По-друге, прогнозовано списав вчорашній мітинг на підривну діяльність "хунти". Так щоб усі вже розуміли - якщо тобі не подобається Захарченко, то ти агент Банкової. По-третє, Захарченко пообіцяв пересувні книги скарг, які мають хоч якось вгамувати прагнення жителів Донецька сказати йому (Захарченку), що вони про нього думають. Далі пішов потік свідомості - про рабів, яких захоплюють "укропи" (правда, їм вже обіцяють не по два, а по 50 осіб), ну й інші затерті жахалки.

Захарченко заборонив Суркову мітингувати в Донецьку - фото 4

Будемо вважати, що Захарченко викрутився. Але, гадається, що робити йому це доведеться ще не раз, адже, кремлівські куратори "Новоросії" не звикли ставити своїх "шісток" до відома про закулісні ігри.

Читайте також Сурков та Володін пішли у маси в Донецьку 

Читайте також Захарченко у Росії пройшов інструктаж, як косити під Путіна