ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Японія надасть Донеччині $4 млн на відновлення інфраструктури

Японія через гуманітарні організації надасть Донеччині чотири мільйони доларів на відновлення зруйнованої інфраструктури по обидва боки лінії розмежування

Depo.Донецьк
13 лютого 2018 11:51
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомив керівник Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський за результатами зустрічі у Краматорську із Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шигекі Сумі.

"Японія надасть 4 млн доларів через гуманітарні організації для допомоги та відновлення зруйнованої інфраструктури Донеччини - як на окупованій, так і на контрольованій українським урядом її частини. Крім того, цього року компанія "Вода Донбасу", завдяки фінансовій підтримці Японії, отримає броньований автомобіль, щоб працівники могли безпечніше та ефективніше виконували свою роботу", - йдеться у повідомленні.

Жебрівський зазначив, що окрім представників Посольства Японії на зустрічі була присутня делегація УВКБ ООН в Україні на чолі з Представником Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні паном Пабло Матеу.

"Спільно обговорили нещодавно ухвалений закон про реінтеграцію окупованих територій, а також окреслили напрямки спільної роботи у цьому році. Зокрема, почув розуміння як з боку Шигекі Сумі, так і Пабло Матеу щодо необхідності підтримувати проекти відновлення пошкодженого житла, а також водо- та газозабезпечення жителів як окупованої, так і підконтрольної українському уряду території Донеччини. Переконаний: разом зможемо зробити більше", - зазначив Жебрівський.

Як повідомлялося раніше, Японія активно допомагає Україні у питаннях відновлення Донбасу – обсяг наданої у період з квітня 2016 по травень 2017 року допомоги сягатиме 15 млн доларів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook