Як в "ДНР" годують обіцянками макіївських шахтарів

В "ДНР" повідомляють, що з колективом шахти "Щегловська-Глибока" представники так званого "міністерства вугілля" провели зустріч

Depo.Донецьк
20 квітня 2017 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють інформаційні канали, підконтрольні "ДНР", передає Depo.Донбас.

Повідомляється, що з гірниками спілкувалися в стінах "міністерства".

Зокрема, член "ДНР" Анатолій Нестеренко заявив, що "до кінця квітня працівникам шахтоуправління буде повністю погашена заборгованість по заробітній платі за січень поточного року, а в травні повинна бути виплачена лютнева зарплата".

Шахта "Щегловська-Глибока" видобуває коксівне вугілля. У "ДНР" заявляють, що повноцінне відновлення робіт на ній можливо після відновлення виробничих процесів в металургійному та коксохімічному комплексах неконтрольованої території.

У "ДНР" обіцяють, що 21 квітня, о 8 годині ранку подібна зустріч запланована з трудовим колективом шахти №22 "Комунарська". Вона, як і шахта "Щегловська-Глибока", призупинила роботи з видобутку вугілля, тому що поки його нікуди збувати.

Раніше повідомлялося, що шахтарі не змогли в Донцеке провести мітинг, про який раніше було заявлено в соціальних мережах. "ДНР" повідомила, що раптово організовані спортивні заходи були флешмобом.

Інформаційні канали, підлеглі незаконної організації "ДНР", повідомляють про те, що в так званому "міністерстві вугілля" провели зустріч з гірниками шахти імені Засядька.

Нагадаємо, 19 квітня у будівлі в центрі Донецька провели мітинг, близько 60 шахтарів прийшли під будівлю "міністерства вугілля" з проханням роз'яснити їм про їх статус і заробітну плату.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас