Вмирають пачками: Ходаковський прогнозує, що в 2021 році "ЛНР" і "ДНР" продовжать сповзати у прірву
Екс-керівник "радбезу" "ДНР" Олександр Ходаковський прогнозує, що в 2021 році "ЛНР" і "ДНР" так само сповзатимуть у прірву
- Донбас
-
4 січня 2021 12:59

Про це він розповів в інтерв'ю, передає Depo.Донбас.
Ходаковський зазначив, що швидко ця ситуація на Донбасі не закінчиться.
"Висіти вона буде над нами дуже довго. Нажаль, це виснажує. Я скажу, що люди вмирають пачками тільки через те, що вони знаходяться в стані постійного стресу. Я скажу, що людям тут дуже важко", - зазначив він.
Ходаковський каже, що ціни в "ЛНР" і "ДНР" приблизно такі, як у Ростовській області, але рівень життя значно нижчий.
"Рівень життя не можна порівняти з Ростовом. Його навіть не можна порівняти зі Смоленською областю, тому що рівень заробітної плати, рівень пенсій досить невисокий. Рятує тільки те, що відносно невисока комунальна оплата, комунальні платежі. Але в цілому обстановка важка. Ми зараз стоїмо на порозі втрати цілих галузей. Вугільна галузь, вона на сьогодні на ладан дихає, це бачать всі. У нас же край шахтарський. Велика частина шахт вже давно не є містоутворюючими підприємствами, які серйозно наповнюють бюджет. Вони зараз самі такі, напівдотаціонні, ці шахти нещасні", - додав він.
Ходаковський впевнений, що "ЛНР" і "ДНР" не визнають в найближчій перспективі, в середньостроковій перспективі не визнають.
"А вже про возз'єднання (з Росією - ред.) можна говорити тільки в тому випадку, якщо небо на землю впаде", - сказав він.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:43Померла 98-річна бабуся, яка минулого року пройшла пішки 10 км з окупованого селища на Донеччині
- 14:25 Графіки відключень світла: Чому запроваджують та від чого залежать їх тривалість
- 13:21Внаслідок російських атак на Донеччині загинули двоє людей, ще троє - поранені
- 09:10 На фронті суттєво зросла кількість ворожих атак: мапи від Генштабу
- 11:31Рашисти більш як дві тисячі разів за добу обстрілювали Донеччину (ФОТО) ФОТО
- 09:19 На Покровському та Південно-Слобожанському напрямках було минулої доби найгарячіше
- 22:19Слідком рф зарахував до "терористів" командувача СБС Роберта Бровді через удари по російських енергооб’єктах
- 23:07Ситуація на фронті: Дані Генштабу ЗСУ
- 13:02З Дружківки евакуювали 14 людей, в тому числі 8 дітей ФОТО
- 22:38 На фронті сьогодні було більш як півтори сотні ворожих атак
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 17:36 Сили оборони відбили 26 атак на Покровському напрямку, — Генштаб
- 12:59Двоє загиблих та кілька поранених, серед яких дитина: Наслідки авіаудару по храму в Костянтинівці Відео
- 10:43Коригував удари по Краматорську та шукав координати складів ЗСУ та "Люті": СБУ викрила ще одного російського агента
- 22:15 Понад півтори сотні атак: що відбувається на фронті
- 19:33Голова ДПСУ відвідав на лінії фронту підрозділи відомства: роздав нагороди та перевірив забезпечення й взаємодію з корпусами Відео
- 12:53Краматорськ вночі зазнав ворожої атаки ФОТО
- 09:28У двох регіонах України Укренерго запровадило екстрені відключення
- 09:25 Більш як 200 разів за минулу добу росіяни наступали: яка ситуація на фронті