Відома бойовичка "ДНР" змінила зовнішність і отримала роспаспорт на чуже ім'я
Відома бойовичка "ДНР" Ольга Качура на прізвисько "Корса" за допомогою косметичних препаратів змінила зовнішність, а коли отримувала російський паспорт, то змінила ім'я і прізвище
- Донбас
-
13 травня 2019 14:34
Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Gorlivka.ua".
Повідомляється, що Качура останнім часом стала регулярно відвідувати дорогий косметичний салон в окупованій Горлівці. Місцеві пов'язували такі зміни з появою в бойовички коханця.
Зрештою з оновленим обличчям вона з'явилася на урочистому заході, присвяченому п'ятиріччю "ДНР".
Такою Качура була ще минулого року.
"Корса зараз командує артилерійським дивізіоном, що базується на території машинобудівного заводу. Щоб підтримувати себе у формі бойовик приймає в розташуванні косметологів, які доглядають за її обличчям і роблять зачіски. Також відомо, що вона робить процедури краси в найдорожчому салоні Горлівки по вулиці Комсомольській. А іноді майстри краси приїжджають до неї в військове розташування", - йдеться у повідомленні.
Також повідомляється, що Качура вже отримала російський паспорт. При чому, за інформацією джерел, він виданий на інше ім'я.
"Вона виїжджала до міста Каменськ-Шахтинський і він обійшовся їй недешево. Крім цього, є дані, що вона змінила ім'я і прізвище при отриманні паспорта РФ", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що Качура - командир артилерійського підрозділу бойовиків "ДНР". До 2014 року вона працювала в правоохоронних органах України: очолювала штаб Кіровського райвідділу мілції Донецька, потім перейшла на сторону угруповання "ДНР". Її банда брала участь у всіх серйозних бойових зіткненнях з українськими військами.
Читайте також: Хто така Корса, яка командувала обстрілом Новолуганського (ФОТО, ВІДЕО)
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:31Ворог завдав удару по підрозділу ДСНС у Дружківці
- 11:02Військо РФ вдарило "шахедами" по готелю в Краматорську
- 22:45 Рашисти майже півтори сотні разів штурмували за добу позиції ЗСУ
- 15:15Рашисти обстріляли Костянтинівку авіабомбами та артснарядами: є поранені
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 17:56На Покровському напрямку гострота вже знята, йде спокійна робота зі знищення ворогу, — замкомбрига Крищенко
- 11:39Масовані обстріли на Донеччині забрали два життя. Ще 25 людей поранені
- 10:15Російське військо скинуло авіабомби на центр Краматорська, поранені 9 людей
- 12:31Четверо загиблих і 14 поранених: Наслідки російської агресії проти цивільних на Донеччині
- 09:20 Доба на фронті: Оперативне зведення Генштабу ЗСУ
- 16:47 росіяни масовано били по Костянтинівці з артилерії та "смерчів": є загиблі та поранені
- 14:29У бою за Україну загинули двоє поліцейських Донеччини
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 17:50Мешканця Донеччини засудили до 15 років ув'язнення за коригування повітряних атак росіян
- 23:22Країна-терористка перекинула на Донеччину ще дві бригади морпіхів
- 22:42На Донеччині в зоні активних бойових дій залишаються 18,5 тисяч цивільних
- 22:23 Ситуація на фронті: Ворог 141 раз намагався сьогодні прорвати лінію фронту, бої тривають
- 09:02Російське військо вдарило по відділенню "Укрпошти" на Донеччині
- 22:29 На фронті впродовж доби більш як півтори сотні разів ворог намагався штурмувати позиції ЗСУ