ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вибухи, стрілянина, блокада: Опричники Пушиліна у Донецьку роззброюють батальйон Прилепіна

В окупованому Донецьку роззброювали батальйон російського найманця на пропагандиста Захара Прилепіна, який вже втік на Росію

Depo.Донецьк
14 вересня 2018 10:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє пропагандист Олександр Жучковський у своєму Telegram-каналі, передає Depo.Донбас.

За його словами, вибух і стрілянина були ввечері 13 вересня на території готелю Прага, де перебував батальйон.

"В даний момент в Донецьку відбувається роззброєння "прілепінского батальйону" на території готелю "Прага". Було чутно вибух і безладна стрілянина (хто в кого стріляв неясно). Нікого з бійців поки не випускають, командир батальйону Сергій Фомченков ("Фомич") затриманий", - написав Жучковский.

Сам Прилепін чомусь вирішив, що інформацію про розформування батальйону розповсюджують українські ЗМІ.

"Нічого такого, про що пишуть сто п'ятдесят українських ЗМІ - бої, вибухи - нічого цього немає. І в'їзд в "ДНР" мені ніхто не забороняв", - повідомив Прилепін.

Він зазначив, що є багато охочих "бігти попереду всіх новин і давати непідтверджені новини".

Нагадаємо, в "ДНР" вирішили розпустити так зване "міністерство оборони", полк спецпризначення, який формував ліквідований ватажок Олександр Захарченко, а також батальйон російського окупанта і пропагандиста Захара Прилепіна. Повідомлялося, що швидше за все, за словами керівництва, він перейде в підпорядкування корпусу (управління "народної міліції").

Сам Прилепін на другий день після призначення ватажком Дениса Пушиліна вже був у своєму підмосковному маєтку разом з "екс-міністром" Олександром Тимофєєвим (Ташкентом).

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook