В окупованому Донецьку досі ганяються за бензином: Черги, карколомні ціни, бійки на АЗС

В окупованому Донецьку і досі проблеми з бензином, за яким автомобілісти буквально ганяються по всьому місту

У Донецьку вже місяць неможливо заправитися, просто приїхавши на одну з численних АЗС, пише Depo.Донбас з посиланням на EADaily.

Спочатку необхідно довідатися про наявність бензину, зателефонувавши на гарячу лінію єдиного в "ДНР" паливного оператора - "Республіканська транспортна компанія" або ж заглянувши в одну з тематичних груп в соціальних мережах. Потім, з'ясувавши, чи є на тій чи іншій заправці бензин, оперативно виїхати на неї, зайняти чергу і розраховувати на те, що ти встигнеш заправитися, поки він не закінчився. Крім цього, автовласники скаржаться на постійно погіршується якість бензину, який в Донецьку при цьому коштує дорожче, ніж в Росії.

Якщо 11 червня на сайті ДП РТК і на заправках ціни трималися на рівні 51 рубль за літр 95-го бензину, 49 рублів - 92-го, і 24 рубля - за літр газу, то вже 12 червня ціни на "державних" заправках піднялися на пару рублів.

95 бензин, як повідомили на гарячій лінії ДП РТК, тепер можна придбати за ціною 52 рубля за літр, 92-й - 51 рубля, а газ - 27 рублів за літр. На приватних заправках ціни вище ще на пару рублів. Так, ціна 95 бензину піднімається по факту до 57 рублів.

На ранок 13 червня 95 бензин вже був по 58 рублів за літр.

"Прокидаєшся з новою ціною!" - обурюються люди в соціальних мережах.

"Вчора газ був по 23-24, а сьогодні вже 27", - дивуються водії. На заправках періодично спалахують сварки, що доходять ледь не до бійок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР