ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В один день з Юлдашевим ховали його побратима з Донецька: родина героя у сткутному становищі

Якщо хтось думає, що луганські та донецькі не воюють за Україну, згадайте про цих бійців
Depo.Донецьк
28 травня 2015 11:48
ФОТО: depo.ua

В один день з луганським героєм Тємуром Юлдашевим 26 травня ховали його побратима донеччанина Володимира Баражника, який воював з Тємуром на Савур-Могилі, а загинув у Іловайському котлі 29 серпня 2014 року.

Про це нас своїй сторінці у Фейсбуці написала волонтер Ірина Август.

За її словами, 36-річного Баражника ховали у селі Торське, Красний Лиман Донецької області.

Володимир був добровольцем і так само, як і Тємур, не оформлений військовими чиновниками. Сім'я дізналася про смерть про це в жовтні.

"Далі були тести ДНК ... Дружина бійця -Інна Бражник повною мірою зіткнулася з байдужістю міліцейської системи. Про позитивному результаті другого тесту дізналася випадково зіткнувшись зі слідчим на вулиці. Слов'янський військкомат не виявив готовність допомогти переселенці з похоронами. Якщо хтось думає, що луганські та донецькі не воюють за Україну, згадайте про луганчанина Тємура Юлдашева та донеччанина Володимира Бражника - ховають їх в один день і в одну годину далеко від їхніх рідних міст. У Володі залишився 4-х річний син", - написала Ірина Август.

Якщо хтось може допомогти родині Володі Бражника - картка його вдови Інни Вікторівни Бражник 6762 4667 0072 4717 Приватбанк.