ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Донецьк прибули 500 російських спецпризначенців для силового контролю бойовиків

Для силового підпорядкування місцевих бойовиків в місто Донецьк прибуло близько 500 військовослужбовців підрозділів спеціального призначення збройних сил Росії
Depo.Донецьк
7 квітня 2015 11:27
ФОТО: depo.ua
В Донецьк прибули 500 російських спецпризначенців для силового контролю бойовиків
В Донецьк прибули 500 російських спецпризначенців для силового контролю бойовиків

Як повідомляє прес-служба Донецької військово-цивільної адміністрації, про це повідомив заступник керівника штабу військової операції на Сході України полковник Валентин Федичев.
"Вони всім своїм виглядом демонструють піклування до місцевих «народним ополченцям» і в контакт з ними не вступають", - заявив він.

Крім того, за його інформацією, для виконання особливо небезпечних, але малозначущих завдань розвідувально-диверсійного характеру, в місті Новоазовську Донецької області на території пансіонату «Сонячний» налагоджена підготовка невеликих груп диверсантів «разового використання».
"Набирають у ці групи місцевих бойовиків, ну а командують ними російські найманці або кадрові військовослужбовці РФ", - повідомив Федичев.
Також він зазначив, що крім своїх військовослужбовців, РФ не припиняє надсилати зброю і військову техніку.

"Так, на залізничну станцію Амвросіївка прибув залізничний ешелон в кількості 21 вагона і платформ (17 критих вагонів з боєприпасами, 4 платформи з військовою технікою: КШМ на базі «Камаза» - 4 од., радіостанція на базі «Камаза» - 2 од., дизель-електричні станції на базі «Урал-4320» - 2 од.)", - сказав він.
Полковник повідомив, що триває незаконний введення колон з російською бойовою технікою через неконтрольовані ділянки державного кордону України.

Так, 4-5 квітня через КПП «Ізварине» у напрямку на Краснодон-Луганськ увійшло більше 50-ти одиниць бойової техніки, у тому числі 8 танків Т-72, 7 БМП, 5 САУ 2С1 «Гвоздика», а в напрямку Краснодон- Свердловськ - до 20-ти танків і 3-ех паливозаправників.

Нагадаємо, російські військові розгортають біля кордону з Україною польові табори.