В "ДНР" зробили наявність паспорта України обов'язковою умовою для отримання громадянства РФ

В "ДНР" заявили, що наявність українського паспорта теж є обов'язковою умовою при подачі документів для отримання громадянства Росії

Як сказав заступник начальника так званої "міграційної служби "МВС "ДНР" Володимир Медведок, в осіб, у яких український паспорт відсутній, а є лише "республіканський", документи не приймають, передає Depo.Донбас з посиланням на підконтрольні "ДНР" сайти.

"На сьогодні по даній категорії громадян ми не працюємо. Про цю ситуацію ми доповіли нашим російським колегам з міграційної служби. Як тільки отримаємо письмову вказівку з поясненням алгоритму дій, ми зможемо працювати і з цією категорією. Інформація у нас з'явиться до кінця травня", - сказав він.

У той же час прострочений паспорт громадянина України не стане перешкодою на шляху до отримання російського громадянства.

"Необхідна умова - це паспорт "ДНР", що посвідчує особу та свідоцтво про народження. Прострочені та недійсні паспорти підтверджують факт наявності громадянства у людини", - розповів Медведок.

Медведок також підкреслив, що можна подавати в якості підтвердження і закордонний паспорт.

Зазначається, що для подачі документів, потрібні копії всіх сторінок паспортів "ДНР" і Укрїни, в тому числі і порожніх; кожний аркуш копії повинен бути одностороннім; на одному аркуші потрібно робити два розворота паспорта; при копіюванні паспорта потрібно розташовувати так, щоб залишалися поля 3 см. При порушенні якихось із умови - вас можуть відправити переробляти документи

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"