В "ДНР" вирішили "вигадати велосипед" щодо перетину лінії розмежування
Влада "ДНР" заявила про початок опрацювання альтернативних механізмів перетину лінії розмежування
- Донбас
-
1 липня 2020 15:05
Як повідомляють підконтрольні "ДНР" сайти, про це заявила представник "ДНР" в Контактної групи Наталія Никонорова, передає Depo.Донбас.
За її словами, альтернативні механізми "дозволять в безпечному режимі для санітарно-епідеміологічної обстановки в здійснити пропуск бажаючих через КПВВ за відсутності узгодження таких механізмів Києвом".
За її словами, в "ДНР" міжвідомчий оперативний штаб з попередження завезення і розповсюдження нової коронавирусной інфекції продовжує розгляд звернень від людей, які потребують перетину лінії розмежування, і складає відповідні списки.
"Після збору всіх необхідних в кожному конкретному випадку документів і їх розгляду, штаб приймає рішення про включення громадян у дані списки. Саме по ним найближчим часом буде здійснюватися пропуск бажаючих в'їхати на нашу територію після того, як буде прийнято рішення про організацію наступного гуманітарного коридору на КПВВ", - сказала Никонорова.
Нагадаємо, з 30 червня пропуск через лінію розмежування здійснюється лише на КПВВ "Станиця Луганська": з 11 червня бойовики блокують роботу КПВВ "Мар’їнка", а з 28 червня - КПВВ "Новотроїцьке".
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:31 Кількість ворожих атак на фронті зросла. Лише на Покровському напрямку - майже сотня штурмів
- 21:33На міськраді Покровська знову замайорів український стяг (ВІДЕО) Відео
- 20:55Укрзалізниця тимчасово обмежує поїзди Краматорського напрямку
- 19:47Упродовж минулих трьох місяців росія била по підрозділах ДСНС більш як 60 разів
- 17:32Шахтар – Брейдаблік і Динамо – Зрінськи: чи будуть перемоги і де дивитися матчі Ліги конференцій УЄФА за участю українських клубів
- 15:42На Донеччині рашисти п'ять разів вгатили по вугільних підприємствах
- 22:56 На фронті від початку доби відбулося 144 бойових зіткнення: де найспекотніше
- 20:20 Оточення міста немає: оперативна інформація угруповання військ "Схід" про ситуацію навколо Покровська
- 15:17У Добропіллі після авіаудару рашистів з-під завалів житлового будинку врятували чоловіка ФОТО
- 09:19"Точаться запеклі бої з окупантами": у ГУР розповіли про ситуацію в Покровську
- 12:11Росіяни вдарили по Краматорську дронами: Пошкоджено будинки та школу
- 09:27"УЗ" попередила про зміни в русі потягів на Дніпропетровщині та Донеччині
- 20:43Перша поразка динамівців за півтора року: "Шахтар" переміг чемпіона країни у матчі українського "класичного" ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 13:25Партизани нищать залізничну інфраструктуру по всій росії, - ГУР (ВІДЕО) Відео
- 12:02 Країна-терористка залишила всю Донеччину без електропостачання
- 11:33Наслідки нічного обстрілу: У двох областях змінили чи відмінили потяги
- 08:13 Карти бойових дій: У Генштабі показали свіжі мапи ФОТО
- 18:33 Оточення чи блокування міст немає: Сирський повідомив про поточну ситуацію в Покровську та Мирнограді
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
Сектор

