В "ДНР" відповіли на ідею Зеленського про "муніципальну варту"
Ватажок "ДНР" Денис Пушилін відповів на ідею президента Володимира Зеленського створити в ОРДЛО "муніципальну варту", до складу якої входитимуть у рівних пропорціях українські нацгвардійці, представники ОБСЄ та представники окупаційного режиму
- Донбас
-
6 грудня 2019 15:24

Пушилін заявив, що не потребує допомоги щодо забезпечення порядку в "ДНР", передає Depo.Донбас.
"В ДНР" повноцінно працюють правоохоронні органи, дотримуються і захищаються всі права і свободи людини. Ми зі своїми зобов'язаннями щодо забезпечення порядку в державі справляємося і не потребуємо вказівках", - йдеться у заяві Пушиліна.
Нагадаємо, Зеленський планує запропонувати під час "нормандської" зустрічі в Парижі ідею створення в ОРДЛО "муніципальної варти", до складу якої входитимуть у рівних пропорціях українські нацгвардійці, представники ОБСЄ та окупаційного режиму.
При цьому, за задумом Зеленського, представників "тієї сторони" мають набирати варту з числа тих, хто "не стріляв, не вбивав" - не брав участі в бойових діях.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:20Ворожих агентів, що зливали рашистам дані про оборону Дніпропетровщини і Донеччини, затримала СБУ ФОТО
- 22:59 Оперативні дані щодо наступальних дій ворога повідомили в Генштабі ЗСУ
- 18:10 На Донеччині рашисти скинули 250-кілограмову авіабомбу на Костянтинівку: п’ятеро людей загинули ФОТО
- 17:15 Є успіхи: Зеленський розповів про новий контрнаступ Сил оборони на Донецькому напрямку Відео
- 15:10Жінка на 9 місяці вагітності намагалася на велосипеді виїхати з прифронтового Покровська: їй допомогли бійці ЗСУ Відео
- 08:35Sky News: Армія РФ створює "kill zone" навколо Покровська
- 20:40За останній тиждень з Донеччини евакуювали 156 дітей
- 11:31Ворог завдав удару по підрозділу ДСНС у Дружківці
- 11:02Військо РФ вдарило "шахедами" по готелю в Краматорську
- 22:45 Рашисти майже півтори сотні разів штурмували за добу позиції ЗСУ
- 15:15Рашисти обстріляли Костянтинівку авіабомбами та артснарядами: є поранені
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 17:56На Покровському напрямку гострота вже знята, йде спокійна робота зі знищення ворогу, — замкомбрига Крищенко
- 11:39Масовані обстріли на Донеччині забрали два життя. Ще 25 людей поранені
- 10:15Російське військо скинуло авіабомби на центр Краматорська, поранені 9 людей
- 12:31Четверо загиблих і 14 поранених: Наслідки російської агресії проти цивільних на Донеччині
- 09:20 Доба на фронті: Оперативне зведення Генштабу ЗСУ
- 16:47 росіяни масовано били по Костянтинівці з артилерії та "смерчів": є загиблі та поранені
- 14:29У бою за Україну загинули двоє поліцейських Донеччини