В "ДНР" "вчені" випробують на тваринах препарат від інсульту

В "ДНР" похвалилися, що вчені двох донецьких інститутів почали доклінічні випробування перших зразків нового препарату для лікування ішемічного інсульту

Про це повідомив завідувач відділом експериментальної хірургії "Інституту" невідкладної і відновної хірургії імені Гусака Дмитро Філімонов, передає Depo.Донбас з посиланням на підконтрольні "ДНР" сайти.

"Групою науковців ІНВХ імені Гусака та Інституту фізико-органічної хімії і вуглехімії імені Литвиненка, що включає біохіміків, фахівців в області синтезу біологічно активних сполук, неврологів, біологів, розроблена технологія синтезу нового лікарського препарату для лікування ішемічного інсульту і вже отримані перші експериментальні зразки" , - сказав Філімонов.

Він додав, що в даний час проводяться доклінічні випробування препарату на тваринах. Він стверджує, що тривають дослідження по молекулярному моделюванню препарату з метою підвищення його ефективності.

Філімонов підкреслив, що для впровадження препарату в практику необхідно довести його безпеку і ефективність при випробуваннях. На це може піти ще як мінімум кілька років.

Ішемічний інсульт - це порушення мозкового кровообігу з ушкодженням тканини мозку, порушенням його функцій внаслідок ускладнення або припинення надходження крові до того чи іншого відділу. Супроводжується розм'якшенням ділянки мозкової тканини - інфарктом мозку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"