В "ДНР" у теплицях Захарченка згнило 17,6 тонн врожаю, який вчасно не зібрали

В "ДНР" у теплицях сгнило 17,6 тонн врожаю, оскільки овочі вчасно не зібрали

Про це йдеться у повідомленні так званої "ради міністрів" "ДНР", передає Depo.Донбас.

Зазначається, що під час перевірки території тепличного комплексу "Пролетарський" державного підприємства "Теплиці Донбасу", встановлено, що основна частина овочів знаходиться в полі і не підлягає прибиранню.

Солодкий перець неприбраний на площі 2,8 гектарів, на сумарної площі в 2 гектара не прибрали гіркий перець і перець ратунда, пекінська капуста не зібрана на площі 0,4 гектара", - йдеться у повідомленні.

Згідно з актом витрати насіння і садивного матеріалу порушені нормативні строки сівби пекінської капусти.

"Збирання врожаю, незважаючи на сприятливі погодні умови в жовтні, проведена не була. В результаті цього капуста вимерзла, на частини врожаю виявлені рослини, уражені тлею. Для реалізації населенню капуста непридатна. Очікувана врожайність капусти могла б скласти більше 26 тонн, в той час як прибрано (згідно з даними ДП "Теплиці Донбасу") тільки 8,417 тонн. Таким чином, орієнтовний обсяг врожаю, який залишився в поле і міг бути повністю реалізований на ринку "республіки", становить 17,6 тонн", - йдеться у повідомленні.

Висаджування розсади пізньої капусти проведена в порушення строків сівби. При візуальному огляді встановлено, що близько 50% врожаю пізньої капусти не прибрано.

При візуальному огляді перцю встановлено, що частина врожаю повністю дозріла, однак не прибрано в середньому близько 7 тонн солодкого перцю.

"Причиною несвоєчасного прибирання міг стати низький рівень організації виробничого процесу", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, тепличне підприємство "ДНР" за життя започаткував ватадок Олександр Захарченко, він хвалився, що скоро "ДНР" продаватиме помідори в Туреччину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас