В "ДНР" твори Оксани Забужко визнали "екстремістськими"

На окупованій Донеччині склали перелік "екстремістської" літератури, до якого потрапили твори української письменниці Оксани Забужко

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сайт "верховного суду "ДНР".

Повідомляється, що наразі в "ДНР" "екстремістськими" і забороненими до розповсюдження визнали чотири українських видання.

Зокрема, повідомляється, що під заборону потрапили і видання Юрія Борця та Михайла Іванченка - учасників ОУН-УПА

"Ще одна книга присвячена "братерства", яке "бореться" за відтворення "індоєвропейської-арійської цивілізації" і за "визволення народів" від сіонізму, ісламу та християнства", - заявляють в "ДНР".

Бібліотекам окупованої Донеччини наказали "перемістити заборонені видання з відкритих фондів до фондів з обмеженим доступом".

"Видання містять інформацію, спрямовану на розпалювання національної ворожнечі, що виправдує перевагу і винятковість українців і української мови за ознакою ставлення громадян до національної та мовної приналежності. Дана інформація також розпалює расову, національну та релігійну ворожнечу, пропагує перевагу громадян за ознакою їх расової, національної та мовної приналежності, що в загальному контексті даних публікацій є закликом до здійснення екстремістської діяльності ", - заявили в окупантів.

Нагадаємо, що діяльність СБУ та головного управління розвідки Міноборони окупанти України в "ДНР" назвали "екстремістськими".

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"