В "ДНР" розповіли, як робитимуть дітей громадянами Росії

У "ДНР" оголосили, що новонароджені, чиї батьки отримали російські паспорти, автоматично стають громадянами Росії

В "ДНР" розповіли, як робитимуть дітей г…
Фото з відкритих джерел

Як передає Depo.Донбас, про це заявила "депутатка народної ради "ДНР" Анастасія Селіванова.

"Питання "громадянства за народженням" регулюється статтею 12 Закону РФ від 31.05.2002 №62-ФЗ" Про громадянство Російської Федерації "", - заявила "депутатка" .

Селівнова запевняє, що дитина, народжена в "ДНР" автоматично (за народженням) отримує громадянство РФ, якщо обоє батьків мають громадянство Росії.

Також, за словами "депутатки", дитина отримує громадянство РФ, якщо:  мати - одиначка і громадянка РФ, а батько в свідоцтві про народження записаний з її слів; один з батьків - громадянин РФ, а другий - помер; один з батьків - громадянин РФ, а другий визнаний безвісно відсутнім, або місце його перебування невідоме; один з батьків - громадянин РФ, а інший - особа без громадянства.

"У всіх перерахованих вище випадках досить поїхати в управління внутрішньої міграції РФ, поставити на нотаріально завіреної копії свідоцтва про народження дитини штамп про громадянство і внести запис про дитину в паспорт РФ батька (обох батьків)", - повідомила Селіванова.

При цьому "депутат" також повідомила, що якщо один з батьків - громадянин РФ, а інший, наприклад, громадянин України, то "можливі два варіанти отримання дитиною громадянства Росії".

"При отриманні другого з батьків громадянства РФ, включити дитину в свою заяву, або на території РФ пройти процедуру отримання громадянства неповнолітньому", - заявила представниця терористів.

Нагадаємо, що мешканці окупованої Донеччини розповіли, що на російській митниці їх не пропускали прикордонники РФ у бік "ДНР" по російським паспортам. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"