ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "ДНР" офіційно легалізовано дитячу працю

"Донецький парламент" прийняв сьогодні закон "Про зайнятість населення", який дозволяє приймати на роботу дітей з 14 років
Depo.Донецьк
29 травня 2015 22:15
ФОТО: depo.ua

За "законопроект" проголосували одноголосно, про це повідомляється на одному з терористичних сайтів, передає Донбас.depo.ua.

В "ДНР" офіційно легалізовано дитячу працю - фото 1

"Ми встановили вік працездатності в 14 років. Якщо дитина хоче підробляти - вона  може робити це за законом, влаштувавшись на легку працю", - повідомила один з розробників "документа".

Будь який 14-річний підліток в "ДНР" тепер може влаштуватися на роботу при отриманні дозволу одного з батьків або офіційного опікуна.

Крім того, повідомляється, це правило актуально через велику кількість дітей, які позбулися батьків в результаті військових дій. "І такі діти, цілком можливо, захочуть підробляти. Ми даємо їм таку можливість", - додала одна з розробниць "закону".

"Це вже практикується успішно в Росії, там над данним рішенням працювали психологи і прийшли до висновку, що дитина може цілком адекватно справлятися з легкою працею в такому віці", - впевнені у "ДНР".