В "ДНР" немає поїздів, щоб їхати 30 годин у Москву і Пітер

Окупаційна влада планує узгодити відкриття залізничних напрямків з підконтрольної "ДНР" Донеччини у Москву і Санкт Пітепбург, але їхати немає на чому

В "ДНР" немає поїздів, щоб їхати 30 годи…

Як повідомив  керівник "Донецької залізниці" в "ДНР"  Володимир Кабацький, немає поїздів, передає Depo.Донбас з посиланням на підконтрольні "ДНР" ЗМІ.

За попередніми розрахунками тривалість поїздки до Москви близько 24 годин, 30 годин до Санкт Петербурга

"Саме ці напрямки найпопулярніші в "ДНР", тільки у Москву щоденно автомобільним транспортом їдуть майже 500 людей, а автобусами 2 тис людей на добу", - повідомляє ЗМІ.

Зазначається, що білет на плацкарт по территорії Росії коштує від 2,5 тис рублів до 3 тис, аде виїхати з "ДН"Р буде дорожче на третину. 

"Інфраструктура готова, але в нас відсутній руховий склад для російської залізниці. Теоритично після узгодження всіх моментів, треба буде закупити рухомий склад", - сказав Кабацький. 

Нагадаємо, окупаційна влада "ЛНР" і "ДНР" вирішила об'єднати залізниці Луганщини і Донеччини в один "транскордонний концерн". 

Генеральним директором - головою правління транскордонного концерну "Л-ДНР" "Залізниці Донбасу" став громадянин Росії Василь Назарян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"