В "ДНР" хочуть розстрілювати людей, які просять у магазині обслуговувати їх українською мовою

Бойовик "ДНР" В'ячеслав Катаєв, який називає себе антифашистом, хоче розстрілювати людей, які просять у магазині обслуговувати їх українською мовою

В "ДНР" хочуть розстрілювати людей, які…

Про це Катаєв - уродженець Слов'янська на Донеччині, розповів на своєму YouTube-каналі, передає Depo.Донбас.

Він воює за "ДНР" з 2014 року, і повторює російську нісенітницю про те, що українці - штучна нація, а української мови не існує.

"Таких тварюк я би розстрілював без суду і слідства. От як тільки зайшов, камеру увімкнув, обслужіть мене на українській - бах, я б одразу кулю в лоб, за ноги і в яму", - сказав Катаєв, якого на Росії вважають визволителем Донбасу від "українських фашистів".

Нагадаємо, з 16 січня 2021 року набирає чинності ст.30 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", що зобов'язує усіх надавачів послуг в Україні комунікувати з клієнтами виключно державною мовою, якщо не надійшло прохання споживача на спілкування іншою мовою.

Закон передбачає, що всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов’язані обслуговувати споживачів українською мовою.

Це стосується супермаркетів, аптек, банків, інтернет-магазинів, кав'ярень, АЗС тощо.

Виробників та продавців в Україні зобов'язують надавати споживачам інформацію про товари, роботи чи послуги державною мовою. Але така інформація може дублюватися будь-якою іншою мовою.

При цьому лише на прохання клієнта надавач послуг чи продавець можуть здійснити обслуговування іншою мовою.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"