В "ДНР" хочуть розстрілювати людей, які просять у магазині обслуговувати їх українською мовою
Бойовик "ДНР" В'ячеслав Катаєв, який називає себе антифашистом, хоче розстрілювати людей, які просять у магазині обслуговувати їх українською мовою
- Донбас
-
13 січня 2021 15:19

Про це Катаєв - уродженець Слов'янська на Донеччині, розповів на своєму YouTube-каналі, передає Depo.Донбас.
Він воює за "ДНР" з 2014 року, і повторює російську нісенітницю про те, що українці - штучна нація, а української мови не існує.
"Таких тварюк я би розстрілював без суду і слідства. От як тільки зайшов, камеру увімкнув, обслужіть мене на українській - бах, я б одразу кулю в лоб, за ноги і в яму", - сказав Катаєв, якого на Росії вважають визволителем Донбасу від "українських фашистів".
Нагадаємо, з 16 січня 2021 року набирає чинності ст.30 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", що зобов'язує усіх надавачів послуг в Україні комунікувати з клієнтами виключно державною мовою, якщо не надійшло прохання споживача на спілкування іншою мовою.
Закон передбачає, що всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов’язані обслуговувати споживачів українською мовою.
Це стосується супермаркетів, аптек, банків, інтернет-магазинів, кав'ярень, АЗС тощо.
Виробників та продавців в Україні зобов'язують надавати споживачам інформацію про товари, роботи чи послуги державною мовою. Але така інформація може дублюватися будь-якою іншою мовою.
При цьому лише на прохання клієнта надавач послуг чи продавець можуть здійснити обслуговування іншою мовою.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:41У центрі окупованого Луганська пролунав вибух
- 22:50 Ситуація на фронті: Сьогодні рашисти атакували майже півтори сотню разів
- 11:40Окупанти атакували Краматорськ 5 дронами, є руйнування
- 11:19Під час спроби продати викрадену зброю на майже 2 млн грн на Донеччині затримали військового
- 09:57Через дронову атаку знищений термінал "Нової пошти" у Слов'янську (ВІДЕО)
- 23:40 Доба на фронті: Окупанти 112 разів атакували позиції ЗСУ
- 20:41 У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження пункту управління армії рф на Донеччині
- 12:28Екіпаж поліції "Білий янгол" потрапив під удар дронів у Покровську
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:2115 років тюрми отримала агентка "жіночої групи" фсб, яка шпигувала для ворога на Донеччині
- 10:46У Краматорську другу добу розбирають завали будинку, зруйнованого ракетою росіян ФОТО