В "ДНР" готують скорочення тисячі медпрацівників

Через значне зменшення обсягів цільових фінасово трансферів з РФ окупаційна адміністрація "ДНР" планує суттєве скорочення кількості медичних працівників в медичних установах, на підконтрольній їй території Донеччини

В "ДНР" готують скорочення тисячі медпра…

Про це повідомляє керівник "Інформаційного спротиву" Костянтин Машковець, передає Depo.Донбас.

За його інформацією, незважаючи на значний брак кваліфікованих медичних працівників у сфері медицини, керівництвом окупантів прийнято рішення про скорочення близько 1000 посад в медичних установах "республіки", в тому числі - вже займаних. Рішення мотивується "мінімальною завантаженістю" медичних установ хворими громадянами.

"У процесі "оптимізації" і зменшення видаткової частини бюджету в освітній та медичній сферах, окупаційна адміністрація планує використовувати підтасовані нею дані так званого "перепису населення" (планується на початок жовтня ц.р.). Саме вони будуть, за задумом окупантів, фігурувати, як головний привід для зниження кількості фахівцях даної категорії відповідно до "реальної" чисельністю населення "республіки", - написав Машковець.

Нагадаємо,  наприкінці зими 2019 "міністр охорони здоров'я" Ольга Долгошапко жалілася, що по всій окупованій території Донецької області не вистачає понад 5 тисяч лікарів і ще 7,5 тисяч осіб середнього медичного персоналу (медсестри, акушери, фельдшери).

При цьому повідомляється, що в деяких окупованих містах ситуація просто критична. Наприклад, в окупованому Іловайську зовсім не лишилось педіатрів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"