У Горлівці чекають "атаки ЗСУ" і віджимають приміщення в місцевих

В окупованій Горлівці на Донеччині бойовики відібрали у власників низку приміщень і заявляють, що це потрібно для оборони міста від атаки ЗСУ

Depo.Донецьк
23 жовтня 2017 12:19
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це пише журналіст Микита Сініцин з посиланням на власні джерела в окупованому місті.

За його даними медичний діагностичний центр, що працював на вулиці Клокова, 4 (або Нагапета Саркісяна), був "виселений" зі свого приміщення.

"Прийшли вранці на роботу, а їм пояснили, що будівля більше не їх і вони вільні. А місце там хороше - поруч Свято-Миколаївський кафедральний собор, житловий сектор. Саме приміщення ще дореволюційне, стіни більше метра завтовшки. Колись там була звичайна лікарня (цехова, шахтна), потім лікарня профоглядів, потім зробили діагностичний центр. А що тепер - не знаю навіть", - повідомляють у дописі.

Сініцин зазначає, що міцність будівлі і його місце розташування поруч з церквою і житловим сектором робить його зручним вибором для розташування чергової казарми для особового складу.

Він також відзначив, що останніми днями у Горлівці побільшало військовиків.

"В останні дні в Горлівці на вулицях побільшало військових, так що довелося виділити їм додаткові місця, наприклад, в будівлі за художнім музеєм. Поліклініку МВС, в якій лікують поранених "військовослужбовців ДНР" з російськими паспортами, додатково зміцнили новими барикадами",- йдеться у повідомленні.

Місцеві жителі, з огляду на такі приготування, вважають, що терористи "готуються відбивати можливий наступ ЗСУ".

Нагадаємо, що в окупованій Горлівці кіоск, де до війни було відділення одного з українських банків, облаштували під овочевий кіоск.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас