У Донецьку паніка через відсутність бензину: водії зливають паливо та б'ються на ножах

Паливний криза довела донеччан до ручки: водії ночують в машинах

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Діалог.UA".

Вже близько тижня бензину і газу немає на більшості АЗС Донецька і окупованих ДНР міст. За непідтвердженими даними, на заправках обіцяють завезти паливо до грудня. Офіційні сайти ватажків "народної республіки" це питання замовчують, в суспільстві наростає паніка.

Як розповів житель обласного центру, останнім часом він відвозив людей до найближчого блокпосту ЗСУ. На зароблені гроші утримував сім'ю - поки в Донецьку іншої роботи для нього немає. Початок паливної кризи похитнуло його матеріальний стан: дістати бензин неможливо, а, значить, заробити не вийде. Але далі - гірше. Він також як і всі залишав свою машину у дворі, коли на пару годин приїжджав перекусити або відпочити. "Приходжу, а стрілка на нулі стоїть і бак порожній!" - Говорить донеччанин.

Зараз у Донецьку у водіїв паніка і агресія: спочатку почали зливати бензин ночами, тепер уже і вдень не соромляться. "У кого є трохи бензину в запасі, ночують в машинах", - розповів мешканець.

"Навіть в 90-і роки такого не було! За 10 літрів люди не ночували в машинах. Всі тремтять за літри, бояться залишитися без палива ... і проклинають ситуацію і недореспубліку ", - скаржиться водій.

Чоловік каже, що ситуація з паливною кризою дійшла до абсурду. Він знає історію, коли з-за кількох літрів бензину водії побилися на ножах.

Що буде далі, якщо бензин так і не з'явиться в Донецьку, він не хоче думати. Його сім'я ризикує стати заручником псевдоуправленцев з "ДНР".

Як відомо, в окупованій Горлівці зник бензин: заправки пустують третій день.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #бійка