У "ДНР" студентам не бачити російських дипломів

У "ДНР" заявили, що з 2015 року російські дипломи отримали 4,5 тисячі випускників, а це 2,05% від всіх заявлений

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Ведомости Донбасса".

У "Міністерстві" піднесли це, як досягнення, але якщо взяти до уваги рознесення і аналіз, то в цьому можна побачити справжню освітню катастрофу.

Для прикладу за перевіреними даними за 2016 рік:

До вищих навчальних закладів "республіки" пішли на навчання 34 тисячі студентів, а заклади середньої професійної освіти відкрили свої двері для 25 тис. студентів. Середня кількість випускників за 4 роки становить 220 тис. фахівців в ( "ДНР"). Але заявлено, що тільки про 4,5 тисячі випускників вузів "ДНР" отримали російські дипломи, а це 2,05% від всіх, це навіть не 10%.

Інші 97,95% випускників вузів "ДНР" отримують ніким не визнаний папірець про закінчення вузу. А пропаганда намагається говорити, що мало не кожен випускник "ДНР" отримує російський диплом.

Абсолютно ніхто з цих 97,95% випускників не винен в тому, що їхні батьки ходили на незаконний референдум, робили помилковий вибір і створили для своєї дитини трудової інвалідний шлях, по якому залишається тільки повзти, набравши повний рот землі.

За підсумками вступної кампанії минулого року абітурієнтами вузів "ДНР" стали близько 10 тисяч осіб, з них тільки 5-10% отримає російські дипломи (і це в самій величезної і райдужної перспективі).

"Ну, вибачте, така важка студентська ноша, і так було в усі часи", - сказав Пушилін відповідаючи на питання, "Чому студентам так важко?".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас