У "ДНР" на могилі підірваного Мотороли встановили "саркофаг" (ФОТО)

В окупованому Донецьку на могилі ліквідованого рік тому ватажка банди "Спарта" Арсена Павлова (Мотороли) встановили мармуровий надгробок

Depo.Донецьк
17 жовтня 2017 17:38
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, такі фото оприлюднили у блозі Necro Mancer‏.

Стелу з мармуру, на якій зображено бойовика у камуфляжі, встановили на могилі Мотороли у річницю його ліквідації 16 жовтня.

На фото видно, що на відкриття приїхав ватажок бойовиків Олександр Захарченко. Примітно, що навіть в окупованому Донецьку він не почувається у безпеці і ходить із посиленою охороною.

Нагадаємо, що раніше у мережі з'явилися світлини зі більш ніж скромної могили Євгена Гадлія (Гога), якого рік тому було ліквідовано разом із ватажком банди "Спарта" Арсеном Павловим (Моторолою).

Моторолу підірвали пізно ввечері у ліфті будинку, де він мешкав із коханкою та дітьми. Бойовик загинув. Разом із ним також було ліквідовано охоронця Гадлія.

Пишний похорон Мотороли відбувся в окупованому Донецьку 19 жовтня. Тоді пропагандисти та бойовики влаштували мало не сталінські почесті. Однак охоронця Мотороли поховали іншого дня у Абхазії, звідки він був родом.

До річниці ліквідації Захарченко похвалився, що члени угруповання, причетного до загибелі Павлова (Мотороли) затримані і вони, звичайно ж, з України.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас