ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Червоному Хресті розповіли про велику кількість невпізнаних тіл у моргах Донецька

У моргах Дніпра і непідконтрольного Донецька знаходиться велика кількість невпізнаних тіл, але ідентифікувати їх поки неможливо

Depo.Донецьк
13 лютого 2018 12:13
ФОТО: depo.ua

Про це розповів координатор зі зв'язків з медіа Міжнародного комітету Червоного Хреста Олександр Власенко, передає Depo.Донбас з посиланням на "Донецкие новости".

"Ми знаємо, що в моргах Донецька і Дніпра знаходиться велика кількість невпізнаних тіл. Можливо ці тіла належать людям, яких розшукуємо в тому числі і ми по тим майже 700 справам, які у нас досі є відкритими. Але з точною упевненістю сказати цього не можна, щоб рухатися далі потрібен загальний механізм - створення єдиного реєстру", - сказав Власенко.

На його думку, створення єдиного реєстру зниклих без вести під час збройного конфлікту на Донбасі залежить від політичної волі сторін.

"Це питання дуже політизується. Безумовно, це політичне рішення, яке повинні прийняти обидві сторони, які не завжди готові контактувати з будь-яких питань, навіть з гуманітарних питань, а дана проблема - суто гуманітарна", - зазначив Власенко.

Нагадаємо, Гельсінській спілці з прав людини відомо про 12 тисяч випадків катувань, вбивств та незаконного утримання.

За даними СБУ за 3 роки проведення АТО на Донбасі 403 громадянина України пропали безвісти.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook