ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Ташкентом" нарешті зацікавилися у прокуратурі Донеччини

Обвинувальний акт щодо "міністра доходів і зборів "ДНР" Олександра Тимофєєва на прізвисько "Ташкент", направлено до суду Донецької області

Depo.Донецьк
17 квітня 2018 15:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу прокуратури Донецької області.

Повідомляється, що проти "Ташкента" завершено спеціальне досудове розслідування за ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 110-2 (фінансування дій, скоєних з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни кордонів території або державного кордону України), ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 258-5 (фінансування тероризму) і ч.1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

"Слідством встановлено, що у вересні 2014 року 46-річний житель міста Донецьк, який до цього звільнився з Управління державної митної служби в Донецькій області ДФС України, з особистих ідеологічних і корисливих міркувань, вступив до складу терористичної організації "ДНР", де був призначений на "посаду міністра", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що очолюючи "міністерство доходів і зборів "ДНР" і реалізуючи покладені на нього функції, обвинувачений сприяє "впровадженню примусових податків і зборів, які зобов'язані платити всі юридичні особи, фізичні особи-підприємці та фізичні особи, які здійснюють свою діяльність на тимчасово окупованій території Донецької області".

"Надалі ці кошти спрямовуються в "місцеві бюджети" і "республіканський бюджет "ДНР", з яких здійснюється фінансування "бюджетних установ "ДНР", в тому числі "силового блоку "ДНР", - повідомляють у прокуратурі.

Повідомляється, що за час діяльності зазначеного "міністерства" під керівництвом Тимофєєва, у "ДНР" зібрали близько 14 млрд грн "податків", "зборів", "митних та інших обов'язкових платежів".

"Оскільки пособник терористів знаходиться на тимчасово підконтрольної території і продовжує працювати на окупаційну владу, його будуть судити заочно", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Агент "Ставрополь": Чи може "міністр" Тимофєєв працювати в "ДНР" на СБУ

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook