Стало відомо, як Захарченко особисто ганяється за бойовиками-дезертирами

Бойовики налякані боями під Авдіївкою, масово пишуть рапорти, які "командування" ігнорує, і тікають з передової

Depo.Донецьк
17 лютого 2017 16:26
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Донбас повідомив інсайдер в українській розвідці.

Повідомляється, що у період загострення обстановки на авдіївському напрямку підрозділи "11 омсп" (в/ч 08818, місто дислокації Макіївка) 1 АК "МО ДНР" перебували на казарменому положенні. Частина з них передислокована на передові позиції.

"Це викликало обурення серед бойовиків, у зв'язку із чим близько 70% членів даного НЗФ написали рапорти на звільнення, які не були реалізовані (підписані). У подальшому, окремі бойовики дезертирували", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що причиною деморалізації серед вказаного підрозділу є також значні втрати, у тому числі 300-ті та багато 200-х у перші дні загострення обстановки.

"Слід відзначити, що у зв'язку із вкрай низьким морально-психологічним станом бойовиків НЗФ (небажанням приймати участь у бойових діях), ватажок "ДНР" Захарченко особисто та із залученням бійців особистої охорони, вживав заходи щодо недопущення дезертирства та повернення бойовиків на передову, які покинули позиції", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Міністерстві оборони України констатують чергове загострення ситуації в районі Авдіївки.

Також повідомлялося, що за даними прес-центру штабу АТО, протягом минулої доби бойовики 66 обстрілювали позиції сил АТО. У результаті обстрілів загинули троє українських бійців, ще 10 отримали поранення.

Сьогодні начальник Генштабу ЗСУ України Віктор Муженко заявив, що українські військові мають дозвіл адекватно реагувати на провокації ворога.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас