ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо, кого з полонених українців показали Фрішу в "ДНР"

Координатор ОБСЄ в гуманітарній підгрупі Тоні Фріш відвідав деяких в'язнів в "ДНР", у в'язниці "ЛНР" його не допустили

Depo.Донецьк
13 вересня 2018 21:58
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас з посиланням на представника української сторони у Мінську Ірину Геращенко, Фріш підтвердив, що мав перше спілкування з заручниками.

"Він мав можливість побачити Сергія Глондара, Олександра Корінкова, Богдана Пантюшенко, зокрема, Станіслава Асієва. Переговори були досить конфіденційними, ключовим фактором була психологічна і моральна підтримка", - написала Геращенко.

Як вона зазначила, координатору не було дозволено побачити українських ув'язнених військовослужбовців у Луганську через складну ситуацію.

"На жаль, він міг відвідати лише одну третину людей у ​​списку, але навіть такий крок є знаковим ознакою підтримки чоловіків та жінок, які чекають на випуск. Українська сторона надала панові Фрішу повний доступ до в'язниць та можливість спілкування з зачарованими повстанцями, його візит позитивно оцінений нами", - додала Геращенко.

Варто зазначити, що українська сторона готова передати росіян, засуджених за тероризм в Україні, в обмін на звільнення українських політичних в'язнів Кремля та помилування тих, хто підпадає під Положення 6 мінських угод, з метою негайного звільнення заручників окупованих територій. Брак кремлівської волі є єдиною перешкодою для цього.

На початку жовтня Тоні Фріш збирається зустріти сім'ї затриманих, щоб поділитися новинами від їх близьких. Також планується зустріч з сім'ями зниклих без вісті.

Раніше повідомлялось, що Фріш конфіденційно поспілкувався з 10 українцями, яких утримують в ОРДЛО

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook