ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Розслідування Москви: Захарченко і Ташкент вкрали 24 млрд рублів, будували вілли в Італії і Іспанії

Російське розслідування даяльності ліквідованого ватажка "ДНР" Олександра Захарченка і "міністра" Олександра Тимофєєва (Ташкента) викрило шокуючі факти привласнення коштів та майна

Depo.Донецьк
12 жовтня 2018 10:40
ФОТО: depo.ua

Перебіг розслідування опублікований на популярному Telegram-каналі "Незыгарь", яке зазвичай оприлюднює актуальну інсайдерську інформацію, передає Depo.Донбас.

За даними автора сторінки, розслідування проводить група "московських ревізорів" з Контрольного управління, Мінекономіки і Мінфіну.

Вони з'ясували, що Захарченко і Тимофєєв викрали і присвоїли понад 24 мільярдів рублів.

"Грошові активи в валюті і рублях переводилися по офшорним схемам на рахунки різних зарубіжних банків, а так же відправлялися в готівковому вигляді в Росію і в Іспанію", - йдеться у повідомленні.

"Колишнім керівництвом "ДНР" куплені і перебували в стадії закінчення будівництва 4 вілли з гектарами землі (по одній на кожного в кожній з країн) - 2 в Італії і 2 в Іспанії", - додають у повідомленні.

Також у матеріалах слідства існують дані про неодноразова зникнення складів з вугіллям разом з вагонами.

Крім того, пропали гроші, виділені на закупівлю та подальше розведення 11 тис. голів породистого стада корів / биків на території тваринницького комплексу в Старобешівському районі. Стадо не виявлено.

Знайдені документи із заявою про прийом на роботу з підписом Олександра Казакова.

"Прошу прийняти мене на посаду радника "глави "ДНР" з окладом 800 тис. рублів", закреслено Захарченкм і написано зверху "Багато" і доповнено їм же - "оклад 500 тис. рублів", - йдеться у повідомленні.

Список фірм, підприємств, що належать (а до цього "віджатих") Захарченком і Тимофєєвим, вмістився на двох аркушах формату А4 надрукованих 12 шрифтом з обох сторін.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook