Пушилін "зачистив" заступників "екс-міністра" Ташкента

Ватажок бойовиків Денис Пушилін усунув з "посади" заступників "міністра" доходів та зборів "ДНР"

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сайт підконтрольний бойовикам.

"Пушилін звільнив із займаної посади першого заступника міністра доходів і зборів Михайла Халіна. Відповідний указ № 63-1 опублікований на офіційному сайті керівника держави", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що іншим "указом - № 72" - був звільнений заступник міністра - директор "Департаменту фінансово-економічної поліції Міндоходів" Сергій Четвериков.

Нагадаємо, що у вересні на окупованій Донеччині визначилися з кандидатурою на посаду "глави комісії з питань передачі ринків", яку раніше обіймав "міністр" Олександр Тимофєєв "Ташкент".

Новий ватажок "ДНР" Денис Пушилін вирішив повернути власникам усі приватні ринки, які раніше були "націоналізовані" екс-"міністром" доходів і зборів Олександром Тимофєєвим.

В "ДНР" утворили комісію з розслідування "фактів заподіяння шкоди юридичним і фізичним особам в результаті протиправної діяльності представників "міністерства" доходів і зборів, яким керував Олександр Тимофєєв

Крім того, 21 вересня в окупованому Донецьку арештовано екс-заступника "міністра" доходів і зборів "ДНР" Олександра Михайлова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас