ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "ДНР" відшили запорізьких сепаратистів: для нас це не актуальнo

Божаться, що не планують наступ на Запорізьку область
Depo.Донецьк
8 квітня 2015 11:46
ФОТО: depo.ua
В "ДНР" відшили запорізьких сепаратистів: для нас це не актуальнo
В "ДНР" відшили запорізьких сепаратистів: для нас це не актуальнo

Терористи "ДНР" божаться, що не планують наступ на Запорізьку область, а також не мають на території регіону диверсантів.

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили в так званій народній раді "ДНР".

"Питання наступу на Запорізьку область наразі не актуальне взагалі. В нас є багато своїх проблем. Зокрема, в нас лишаються міста, окуповані українськими військовими. І наразі основна задача - звільнення території Донецької області від них. Питання про приєднання до "ДНР" інших областей наразі не стоїть", - кажуть в "ДНР".

В той же час, бойовики запевняють, що в разі необхідності готові допомогти жителям інших регіонів України створити свої "народні республіки".

"Раніше мова йшла про приєднання до "ДНР" Бердянську (Запорізька область) та Ізюму (Харківська область). Про інші території мова не йде. Проте, якщо жителі цих регіонів, або ж Дніпропетровську, Миколаїву чи інших областей захочуть створити свої народні республіки - все залежить виключно від них. Якщо треба буде наша допомога і вони про неї попросять - ми прийдемо і допоможемо. Але захоплювати ці території ми не будемо", - запевняють в "ДНР".

Окрім того, бойовики спростували інформацію про створення власної мережі "партизанів" на території Запорізької області:"Це все абсурд. Які партизани?".

Нагадаємо, що раніше в інтернеті з'явилася інформація, що терористи готують наступ на Запорізьку область, який запланований на 12 квітня. Окрім того, російські ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що на території області діють диверсанти "ДНР".

Зазначимо також, що Запорізька область - це Україна і місцеві патріоти не раз це доводили.