Посунути Курченка: Стало відомо, навіщо Янукович-молодший приїздив до "ДНР"

В "ДНР" підтверджують, що син президента-втікача Віктора Януковича Олександр побував в окупованому Донецьку, а інсайдери розповіли, що візит був присвячений "бізнесовим справам"

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє ДонПресс з посиланням на телеграм-канал "ДНР", який публікує інсайдерську інформацію.

Зокрема, повідомляється, що молодший Янукович не зустрічався з ватажком "ДНР" Денисом Пушиліним, оскільки "Януковичі не вважають Пушиліна серйозною фігурою".

Також повідомляється, що візит Саші-Стоматолога мав на меті бізнес-інтереси сім'ї.

"Наші джерела повідомляють як мінімум про дві зустрічі Януковича: він точно зустрічався з прем'єром Ананченком і віце-прем'єром Пашковим. Останній виглядав стурбованим після зустрічі з сином колишнього президента. Не виключений варіант, за якого Януковичі перехоплять у Сергія Курченка контроль над економічними потоками "Л-ДНР". Курченко працює під керівництвом віце-прем'єра РФ Дмитра Козака", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що днями у мережі повідомляли, що до окупованого Донецька, нібито приїжджав син екс-президента Віктора Януковича Олександр, знаний також за прізвиськом "Саша-Стоматолог".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас