Підірваний бойовик - посіпака Безлера і має конфлікт з "мером" Горлівки, - правозахисники
Сергій Попов, якого вранці 15 лютого підірвали в "ДНР", має конфлікт з "мером" Горлівки Іваном Приходьком через металобрухт
- Донбас
-
15 лютого 2021 12:29
Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сторінку "Восточная правозащитная группа".
"Сьогодні, о 7:15 ранку, на проспекті Миру в Горлівці було скоєно замах на одного з лідерів НВФ "ДНР", т.зв. "комбата" підрозділів НВФ "ДНР" і лідера сепаратистських рухів 2014 року в Горлівці, Сергія Попова, позивні "Длинный", "Дуремар", - йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що Попов був підручним відомого ватажка "ДНР" Ігоря Безлера на прізвисько "Бєс" і брав участь в окупації Криму.
"Наші джерела інформації повідомляють, що у Сергія Попова та голови окупаційної адміністрації РФ в м.Горлівка Івана Приходька, вже тривалий час існує конфлікт. Попов і Приходько не можуть поділити вивезення металобрухту з Горлівки (їм і так мало перепадає від основних потоків, ось вони і чубляться за кожну дрібницю)", - йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що нині Попов госпіталізований і перебуває в лікарні, стан його не критичний.
Нагадаємо, що вранці 15 лютого в окупованій Горлівці підірвали авто місцевого бойовика, ватажка "народної міліції" Сергія Попова. Разом із ним в авто була дитина.
Бойовики "ДНР" вже заявляють, ніби українські спецпризначенці організували підрив ватажка "народної міліції" в окупованій Горлівці
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:39 Про актуальну ситуацію на фронті інформує Генштаб ЗСУ
- 20:29 На Донеччині росіяни атакували дроном автівку з іноземними волонтерами і журналістом (ФОТО, ВІДЕО) Відео
- 15:44Голова ДПСУ побував на найгарячіших ділянках фронту (ВІДЕО) Відео
- 09:29 Ситуація на фронті: За добу майже дві сотні штурмів
- 18:00Спецпризначенці СБУ утилізують росіян біля Покровська у промислових масштабах, це результат системної роботи, — експерт
- 22:11 Росармія 164 рази за день штурмувала позиції ЗСУ
- 22:02В Україні з 2,5 тисяч пошкоджених ворогом об’єктів закладів охорони здоровʼя вже 700 відновили
- 20:37У тимчасово окупованому Луганську знайшли повішаним заступника генерального прокурора так званої "ЛНР"
- 22:31 Кількість ворожих атак на фронті зросла. Лише на Покровському напрямку - майже сотня штурмів
- 21:33На міськраді Покровська знову замайорів український стяг (ВІДЕО) Відео
- 20:55Укрзалізниця тимчасово обмежує поїзди Краматорського напрямку
- 19:47Упродовж минулих трьох місяців росія била по підрозділах ДСНС більш як 60 разів
- 17:32Шахтар – Брейдаблік і Динамо – Зрінськи: чи будуть перемоги і де дивитися матчі Ліги конференцій УЄФА за участю українських клубів
- 15:42На Донеччині рашисти п'ять разів вгатили по вугільних підприємствах
- 22:56 На фронті від початку доби відбулося 144 бойових зіткнення: де найспекотніше
- 20:20 Оточення міста немає: оперативна інформація угруповання військ "Схід" про ситуацію навколо Покровська
- 15:17У Добропіллі після авіаудару рашистів з-під завалів житлового будинку врятували чоловіка ФОТО
- 09:19"Точаться запеклі бої з окупантами": у ГУР розповіли про ситуацію в Покровську
- 12:11Росіяни вдарили по Краматорську дронами: Пошкоджено будинки та школу
Сектор

