ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одкровєння екс-бойовика про злочини та вбивства своїх в "армії ДНР"

Колишній бойовик "ДНР" Володимир Бакланов покинув лави терористів за програмою Служби безпеки України "На тебе чекають вдома" та став цінним інформатором

Depo.Донецьк
11 липня 2018 18:23
ФОТО: depo.ua

Про це передає Depo.Донбас з посиланням на "Прямий".

Він виїхав із Донецька в Київ. "Служив" у 7-й мотострілецькій бригаді 2-го АК начальником служби РАО та заступником комбрига з озброєнь, .

Розповідає про злочини бойовиків, присутність кадрових російських військових на командирських посадах в армійських корпусах ЛДНР та поставки зброї з РФ. Крім того, він готовий свідчити у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі.

"Я був військовослужбовцем роти (командир роти - "Полинь", Голіцинських Ян Вікторович) звичайним стрільцем на початковому етапі – з 22 липня по початок вересня 2014 року", - розповів Бакланов.

За його словами, покинув лави терористів, бо там не дотримуються законів і відбуваються вбивства.

"Люди розчаровані дуже сильно. Росія не виконала своїх обіцянок, які давав Путін 2014 року. Не прийняла "Л-ДНР" до складу Росії. Обіцянки були - нехай не прямо, але побічно вони були. Путін обіцяв, що не буде проливатися кров на Донбасі. Це він публічно обіцяв. Але війна триває чотири роки, і кінця-краю їй немає", - розповів екс-бойовик про настрої на Донбасі.

Він зазначив, що на окупованих територіях зарплати низькі. Краще живуть тільки "військовослужбовці армії" агресора.

За його показаннями, бойовики часто вбивають своїх.

"4 грудня 2017 року зник "боєць" "Сєвєр", прізвище Макляк, громадянин Росії, з Норильська. Убитий своїми. Під час пошуків о 7-й годині вечора я отримав кулю в спину і в тяжкому стані потрапив в госпіталь. На наступний день, 5-го числа, гине ще одна людина. Прізвище його Єрмаков, позивний "Паук". Сам Макляк гине між четвергом і п'ятницею. 4-те число - це понеділок. В четвер його ранять у лежачому положенні, судячи з медекспертизи. А в п'ятницю він помирає від переохолодження. Бойовики роти "Хреста" його виносять. Вони ж і вбили. Захопили його в полон просто в траншеї, приперли до себе. У п'ятницю він помер. У суботу викинули його тіло. Розслідування не проводиться", - розповів Бакланов.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook