ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії оголосили вирок ділкам, що хотіли продати на органи свого товариша у "ДНР"

У Таганрозі на Росії оголосили вирок двом чоловікам, що у 2017 році намагалися продати на органи свого знайомого, виманивши його на окуповану Донеччину

Depo.Донецьк
13 липня 2018 10:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють "Новости Донбасса" з посиланням на російські ЗМІ, передає Depo.Донбас.

"3,6 років позбавлення волі - такий вирок озвучили в Таганрозькій міському суді, щодо двох чоловіків, які хотіли вбити знайомого на підконтрольній "ДНР" території, щоб потім продати на органи", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що чоловіків, одному з яких 51 рік, а іншому 24 роки, затримав ОМОН відразу після передачі грошей. Підозрювані не знали, що покупець є співробітником правоохоронних органів і всі їхні подальші дії проходили під наглядом співробітників поліції.

Вони розповіли, що знайшли покупця, якому запропонували обманним шляхом вивезти свою жертву на окуповану Донеччину. Знали, що недавно у жертви був викрадений особистий автомобіль, тому сказали, що його авто нині перебуває у "ДНР" і запропонували допомогти повернути автомобіль.

"Вони сказали йому, що поїхати за машиною можна тільки з напарником, який вкаже місце знаходження автомобіля і виступить посередником при переговорах про умови його повернення", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що злочинці змусили жертву пройти медичне обстеження, мотивуючи тим, що довідка про стан здоров'я необхідна для виїзду в суміжну державу.

"Зустріч була призначена в одному з готелів Таганрога. В номер увійшли продавці і повідомили "покупцеві", що товар готовий. Тоді той попросив ввести чоловіка, який навіть не підозрював, що виступає об'єктом угоди. Після знайомства, його попросили почекати майбутнього супутника в коридорі. Коли він вийшов з номера, "покупець" передав чоловікам 1,5 мільйона рублів, після чого вони були затримані", - йдеться у повідомленні.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook