На Донеччині біля патруля ОБСЄ вибухнула реактивна граната

В окупованому н.п. Пікуза (колишнє Комінтернове) на Донеччині, 1 вересня, біля патруля Спеціальної моніторингової місії СММ ОБСЄ прогримів вибух

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на звіт СММ ОБСЄ.

"1 вересня патруль СММ, в складі п'яти співробітників місії, на двох броньованих автомобілях знаходився на вулиці Ахматової в північно-східній частині н. п. Пікуза (кол. Комінтернівське, непідконтрольний уряду, 23 км на північний схід від Маріуполя), де спостерігачі проводили оцінку місць вогневого ураження. На місці також були троє озброєних чоловіків і дві людини з камерами", - йдеться у звіті.

Повідомляється, що о 12:20 члени патруля Місії (троє з яких вийшли з автомобілів, а двоє перебували в салоні) почули і побачили вибух. За їхньою оцінкою - розрив снаряда. Це сталося на дорозі, на відстані близько 30 м на північний захід.

"Незабаром після цього спостерігачі помітили, як на дорогу біля місця вибуху впав хвостовик реактивної гранати", –  зазначають в звіті.

Члени патруля Місії негайно сіли в автомобілі і покинули це місце, від'їхавши приблизно на 2,5 км на схід від Пікузи.

"Перебуваючи там, в період з 12:40 за 12:46 спостерігачі зафіксували 10 вибухів невизначеного походження на невстановленому відстані в південно-західному напрямку. Згодом команда СММ благополучно повернулася на свою базу в Маріуполі ", - відзначили в СММ ОБСЄ", –  йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook