Друзяка Стрєлкова розповів, за що вбили американця, який зник три роки тому у "ДНР"

В бойовиків підтвердили, що Вільям Пол Рейлі, громадянин США, тіло якого нещодавно виявили на одному з цвинтарів у "ДНР", приїздив до них три роки тому, однак "виявився шпигуном ЦРУ"

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на блог поплічника Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), бойовика Михайла Полинкова на прізвисько "Хрусталік".

"Він дійсно був на нашій базі в Ростові. Але на Донбас ми його не пускали. Його дійсно затримали наші спецслужби за підозрою в шпигунстві. За моєю інформацією, виявили ланцюжок його зв'язковим з ЦРУ. Після цього його депортували на батьківщину", - пише Полинков.

Він зазначає, що "можливо, він повернувся і самостійно спробував перейти лінію".

При цьому терорист вважає, що Рейлі "пов'язаний з ЦРУ" і на його загибелі "намагаються влаштувати чергову інформаційну гру українці".

Як повідомляє ресурс "Трибуна", відомо, що саме Полинков зустрів Рейлі в Москві 15 травня 2015 року.

"Після зустрічі з ним американець відправився в Ростов, де його пограбували, а звідти повинен був виїхати в ОРДЛО, але зв'язок з ним пропав", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що днями на окупованій Донеччині знайшли рештки громадянина США, який ще у 2015 році приїхав "допомагати місцевому населенню та ополченцям" і зник в районі Ростова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас