Донецьк тремтить від вибухів і пострілів

Епіцентром запеклого бою став район Донецького аеропорту

На одному з найбільш неспокійних напрямків сьогодні почався запеклий бій. Як розповідають жителі Донецька, зараз в районі аеропорту знову йде обстріл українських позицій з боку міста, передає Depo.Донбас.

"Вже хвилин 15 чутні щільні парні залпи артилерії, - розповідає житель Київського району Донекцька Ілля. - Усі летить кудись у бік аеропорту і Пісків, з того боку віддалені розриви чутні. Стрілецька зброя - кулемети різнокаліберні, автомати також виразно чується".

Разом з тим, висока інтенсивність і потужність залпів відчувається навіть у центральних районах міста. Городяни розповідають, що при закритих вікнах відчувається вібрація.

"Вікна закриті і спочатку я не зрозумів, що це залпи. Думав, протяг, - розповідає донеччанин Олександр Духрицький. - Але потім прислухався - і точно! Стріляють осторонь аеропорту і досить потужно".

Обстановка в Горлівці різко загострилася з учорашнього вечора. Після 19.00 артилерія працювала настільки інтенсивно, що багато городян поспішили сховатися в коридорах.

Нагадаємо, у центрі Донецька підірвали автомобіль.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #вибухи