ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Це все сон: Житель Горлівки показав, як помирає спаплюжене місто (ФОТО)

У мережі показали свіжі фото з вулиць та розграбованих підприємств окупованої Горлівки на Донеччині

Depo.Донецьк
19 листопада 2018 17:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Донецкие новости".

Зазначається, що фото зроблені в районі Горлівського машинобудівного заводу.

На фото видно рештки колишніх автосалонів.

"Вирішив відвідати автосалони Горлівки. Їду на машзавод. Перший з салонів на шляху проходження - "Лада". Ось він, рідний, на місці ... Вибиті вікна, паркан, замкнені ворота, дика поросль, бур'яни ... ", - коментує автор світлин.

Друга локація - "Автотехцентр".

"Якби не вивіска, то нічого спільного з авто і технікою взагалі ... Тут скла немає взагалі. Вхід вільний, але бажаючих немає ... Все, що представляло хоч якусь цінність, відірвали, відбили і забрали", - коментує автор.

Він побував і на Горлівському машинобудівному заводі (ГМЗ).

"Те, чим став завод, ви оціните самі. Думаю, мої коментарі тут нічого не змінять. Одні скажуть, що завод от-от "запустять", що провели інвентаризацію і т.д. Інші побачать металеві скелети і вибиті вікна порожніх приміщень ... Я не буду нікого переконувати, дорослі люди", - зазначає горлівчанин.

ГМЗ припинив роботу влітку 2014 року, його захопили бойовики, які влаштували в цехах підприємства військову базу.

За "правління" Захарченка, це підприємство "націоналізували" у травні 2016 року, а у вересні 2017 року - передали в управління "державної інвестиційної компанії".

Запуск підприємства анонсували починаючи з 2015 року. А у 2017-му заявили, що запустити завод не вдається "через відсутність технічної документації для виробництва обладнання".

Опальний ватажок горлівських бойовиків Безлєр влітку 2018 року оприлюднив фото, на яких видно, що у цехах збереглися всього кілька верстатів.

Автор фото також показує, що селище в районі машзаводу має не кращий вигляд: розграбований магазинчик на зупинці, школа, занедбаний стадіон, поліклініка, зруйновані будівлі. А от пам'ятник Сергію Кірову побілений і вкритий "позолотою".

"Машинобудівний коледж, що знаходиться в глибині, в суботу зовсім безлюдний. На вулиці не зустрічаю жодної людини. Школа з доглянутим фасадом і сірістю бічних, "не парадних" стін. Поліклініка виділяється білим пластиком вікон, виглядає цілком пристойно", - пише автор фото.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook