ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"ЛНР" і "ДНР" пропонують Україні забрати Крим назад

Своє визнання Криму українським вони хочуть закріпити у новій Конституції
Depo.
15 травня 2015 14:46
ФОТО: depo.ua
"ЛНР" і "ДНР" пропонують Україні забрати Крим назад
"ЛНР" і "ДНР" пропонують Україні забрати Крим назад

Донбас.depo.ua стало відомо, які саме зміни у Конституцію України запропонували внести представники окупантів Денис Пушилін і Владислав Дайнего.

Бойовики бажають, щоб Україна перестала рухатися у НАТО і знову прийняла позаблоковий статус, разом з тим, вони визнають окупований Росією Крим та нині окуповану частину Донбасу - територією України, але вимагають для Донбасу «особливого статусу» і повністю бажають повісити його фінансування на бюджет України.

Зокрема, Статтю 133 Конституції України про систему адміністративно-територіального устрою бойовики пропонують викласти у наступній редакції (не забувши при цьому внести у неї анексований Росією Крим а місто Севастополь):

Систему адміністративно-територіального устрою України складають: Автономна Республіка Крим, окремі райони з особливим статусом Донецької та Луганської областей, області, райони, міста, райони в містах, селища і села.

До складу України входять: Автономна Республіка Крим, окремі райони з особливим статусом Донецької та Луганської областей, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська , Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, міста Київ та Севастополь.

Міста Київ та Севастополь, окремі райони з особливим статусом Донецької та Луганської областей мають спеціальний статус, який визначається законами України.

Як відомо, свої пропозиції вони вже надіслали спікеру Верховної Ради Володимиру Гройсману.