ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЗМІ: На Луганщині ОВК на 114 окрузі очолила людина Дунаєва, яка підтримує "ЛНР"

Окружну виборчу комісію на окрузі №114 в Луганській області, де 17 липня мають пройти проміжні вибори у Верховну Раду, очолив ставленик нардепа від Опозиційного блоку Сергія Дунаєва - Євген Байрамов
Depo.
3 червня 2016 14:19
ФОТО: depo.ua

За даними "Четвертої влади", депутат Дунаєв, який не раз відкрито висловлювався на підтримку бойовиків "ЛНР", навесні 2014 року доручав Байрамову допомагати бойовикам "ЛНР" організовувати проведення незаконного референдуму 11 травня 2014 року,

Байрамов в той час офіційно був помічником Сергія Дунаєва і неодноразово був присутній на нарадах, організованих ватажками бойовиків "ЛНР".

У відкритому доступі є як мінімум один відеозапис, що доводить участь Байрамова у зустрічі лідерів сепаратистів Олега Царьова та Валерія Болотова з мерами міст Луганської області та їх представниками, яка проходила 5 травня 2014 року в приміщенні Луганської міськради.

На цій зустрічі Болотов і Царьов мотивували мерів і їх представників проводити антиконституційний референдум і "не відсиджуватися" осторонь. На засіданні були присутні заступники мера Луганська Маноліс Пілавов і Заза Зухбая, народні депутати від Партії регіонів Сергій Горохов та Володимир Струк, а також мери різних міст Луганської області.

На 2:09 хвилині ролика в кадр потрапляє сидить в залі Євген Байрамов. На фото обведений червоним.

ЗМІ: На Луганщині ОВК на 114 окрузі очолила людина Дунаєва, яка підтримує "ЛНР" - фото 1

Інформацію про співпрацю Байрамова і Дунаєва з сепаратистами підтвердив колишній керівник Лисичанської військово-цивільної адміністрації Віталій Шведов:

"Байрамов є фахівців в області виборних технологій, у Дунаєва він відповідає за організацію виборів, в тому числі і за фальсифікації. Саме тому навесні 2014 року він займався організацією референдуму і їздив на всі ці зустрічі. Коли приїхав Царьов і 5 травня збирав мерів з приводу референдуму, Дунаєв дав команду секретарю міськради Лисичанська Михайлу Власову і своєму помічникові Байрамова поїхати в Луганськ на ці збори. При цьому Власов, який має юридичну освіту і розумів, чим це загрожує, придумав якийсь привід і на зустріч не поїхав, а Байрамов поїхав. За моєю інформацією, він навіть читав мерам і їх представникам лекцію про те, як краще все організувати", - розповів Шведов.

Депутат Дунаєв, помічником якого працював Євген Байрамов, по ряду свідоцтв співпрацював з бойовиками ЛНР в 2014 році, і не приховує своїх симпатій до незаконного збройного формування. Так один з колишніх командирів так званої "армії Південного Сходу" Сергій Корсунський, який нині заарештований і перебуває в СІЗО, ще в 2014 році заявляв, що Сергій Дунаєв забезпечував прикриття бойовикам, які захопили Луганську СБУ і перешкоджав штурму будівлі українськими правоохоронцями.

"Дунаєв пробув близько шести днів. Шість діб він був там. Була загроза штурму. Тому пішли хоч якісь меседжі до Києва, що тут знаходиться народний депутат Дунаєв, щоб не було штурму будівлі. Намагалися, щоб тих людей почув Київ. І це подіяло, почали вести переговори", - розповів Корсунський.

Він також додав, що Дунаєв знаходився в будівлі СБУ добровільно, а не в якості заручника.

"Ніхто його насильно там не утримуються. Це була його громадянська позиція", - підкреслював Корсунський.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас