ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захоплений псевдовійськовими хлібозавод на Луганщині зазнав майже 2,5 млн гривень збитків

Зараз підприємство працює
Depo.
19 травня 2015 22:56
ФОТО: depo.ua

Псевдовійськові, що захопили хлібозавод ТОВ «УкрВереск» у Станично-Луганському районі, завдали підприємству збитків майже на 2,5 мільйона гривень.

Як передає кореспондент Донбас.depo.ua, про це розповів директор департаменту агропромислового розвитку Луганської ОВГА Григорій Кравченко.

За його словами, псевдоайдарівці працювали на підприємстві і отримували прибуток. Буханець хлібу досягав 12 гривень.
«Сума збитків по цьому підприємству за той період, який вони там командували, становить 2 мільйони 404 тисячі гривень», - зазначив Кравченко.
Зокрема, забрали 280 тисяч гривень, транспорту на 478 тисяч гривень, сировини на 736,6 тисячі гривень.
«Крім того, природного газу спожили на 818 тисяч, електроенергії на 764 тисячі», - зазначив Кравченко.
Сьогодні підприємство віддано власникові.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, на початку квітня голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заявив, що бійці батальйону "Айдар" захопили хлібзавод ТОВ "УкрВереск" у с. Петрівка Станично-Луганського району. За його словами, військовослужбовці батальйону "Айдар" "встановили тут свої правила й почали необгрунтовано піднімати ціну на хліб, що викликає соціальну напругу й нарікання на дії влади серед місцевого населення".

Але потім з'ясувалося, що всі звинувачення Москаля на адресу айдарівців були неправдивими.

У штабі АТО заявили, що хлібзавод не захоплювали ані бійці 24-й окремого штурмового батальйону ("Айдар"), ані інші військовослужбовці Збройних Сил України. 

Потім Москаль визнав, що погарячкував. Він зізнався, що не всі бійці "Айдару" - правопорушники, зустрівся із із командуванням та особовим складом та "уклав мирову".