Захарченко і Плотницький вирішили годувати підконтрольний Україні Донбас

Ватажки "ЛНР і "ДНР"  Ігор Плотницкий і Олександр Захарченко розробили програму надання гуманітарної допомоги жителям підконтрольних Києву районів Донбасу

Depo.
17 лютого 2017 10:42
ФОТО: depo.ua

Як повідомляють підконтрольні окупантам сайти, програма буде офіційно оприлюднена на урочистій церемонії в Луганську, передає Depo.Донбас.

Ватажки заявили, що "підконтрольні Україні райони Донбасу поставлені на межу гуманітарної та екологічної катастрофи.

"Ростуть техногенні ризики, зупиняються заводи, комбінати, продовжує падати рівень життя людей. У зв'язку з цим ми прийняли рішення реалізувати програму гуманітарної допомоги і екологічної безпеки для наших братів і сестер, які проживають в підконтрольних Україні районах Донбасу ", - йдеться у заяві.

При цьому ватажки замахнулися на те, щоб їх представникам надали дозвіл і можливістьпроводити інспекції на критично важливих підприємствах промисловості і об'єктах інфраструктури, які перебувають в підконтрольній Києву частини Донбасу.

При цьому ватажки не вважають за необхідне надати гуманітарну допомогу мешканцям Алчевська, де зупинили роботу меткомбінат і коксохімічний завод, на яких працює більщість населення.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас